e4a9d841-553f-46b3-9302-213466652192

Jacek Sasin: Polityka zrównoważonego rozwoju to szansa dla Polski Lokalnej

  • Województwo podlaskie to w dalszym ciągu jeden z najmniej zamożnych regionów naszego kraju i całej UE. To niestety 56 proc. średniej zamożności europejskiej. Różnice rozwojowe w naszym kraju są wielkie – mówi wicepremier Jacek Sasin podczas spotkania z mieszkańcami miejscowości Sokoły.

Kolaż dwóch zdjęć, na jednym wicepremier Jacek Sasin podczas spotkania z mieszkańcami, na drugim występ zespołu regionalnego na scenie.
Wicepremier w niedziele odwiedził Podlasie. W miejscowości Sokoły uczestniczył w uroczystym otwarciu Centrum Wystawienniczo – Targowego.

  • Ta inwestycja to pomost pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Sokoły to miejscowość o ogromnych tradycjach targowych. Przywileje organizowania targów i jarmarków zostały nadane w XVII w. Nowa hala wystawienniczo-handlowa będzie o tym również przypominać – dodaje.

Szef MAP tego dnia udał się także do miejscowości Płonka Kościelna w gminie Łapy, gdzie uczestniczył w 15. Dożynkach gminy Łapy.

  • Cieszę się, jak widzę, że Polska się rozwija, ta lokalna będąca przez wiele lat poza głównymi zainteresowaniami kolejnych ekip rządzących, oczekująca na swoją szansę – dzisiaj może tę szansę realizować – podsumował wicepremier.
Tags: No tags

Comments are closed.