hs_23_fb_1200x1200px_posty2

Konwent Hair & Skin, czyli zupełnie nowe wydarzenie dla branży beauty już jesienią w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

Sposoby na piękno w zdrowym stylu poznają odwiedzający kielecki ośrodek już od 30 września do 1 października podczas konwentu Hair & Skin. W trakcie wydarzenia będzie można między innymi otrzymać darmowe porady żywieniowe od znanej dietetyk Hanny Stolińskiej oraz wskazówki biznesowe od profesjonalnej trenerki branży beauty Marceliny Rawki. Nie zabraknie także kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji.

Konferencje, wykłady, szkolenia i pokazy

Dwudniowe spotkanie branży beauty organizowane od 30 września do 1 października przyciągnie do kieleckiego ośrodka między innymi przedstawicieli takich dziedzin jak: fryzjerstwo, kosmetologia, dietetyka, podologia czy trychologia. Wydarzenie organizowane w formie konferencji, szkoleń oraz pokazów będzie okazją do pozyskania informacji na temat codziennej pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, do poznania technik wykonywania makijażu oraz tworzenia codziennych stylizacji, a także do uzyskania cennych wskazówek żywieniowych. Osoby stawiające pierwsze kroki w branży dowiedzą się m.in. jak pozyskać dofinansowanie na założenie własnego biznesu, jakie kursy są pożądane na rynku oraz jak z powodzeniem funkcjonować w tym sektorze. Spotkanie będzie okazją do poznania najważniejszych trendów, nowości oraz uzyskania najnowszych informacji z zakresu branży beauty. Nie zabraknie kreatywnych pokazów, wyjątkowych metamorfoz i ciekawych stylizacji. W kieleckim ośrodku będzie można także zakupić w atrakcyjnych cenach profesjonalne kosmetyki i vouchery do najlepszych spa w regionie.

– Konwent Hair & Skin skierowany jest zarówno do początkujących pasjonatów branży beauty, jak również do profesjonalistów. Właściwie każda osoba dbająca o siebie, ceniąca naturalne i zdrowe metody leczenia oraz pielęgnacji, powinna odwiedzić nasze wydarzenie. Program zapowiada się naprawdę ciekawie  – tłumaczy Wioletta Król, menadżer projektu.

Znana dietetyk kliniczna, profesjonalna trenerka branży beauty, doświadczona podolog i terapeutka twarzy wśród prelegentek konwentu Hair & Skin

Jednym z gości specjalnym konwentu Hair & Skin będzie Hanna Stolińska, doktor nauk o zdrowiu i dietetyk kliniczna, która pomaga osobom z problemami nadwagi i otyłości. Drugiego dnia konwentu, w niedzielę, 1 października poprowadzi wykład pt. „Wpływ odżywiania na stan włosów, skóry i paznokci oraz młody wygląd i zachowanie zdrowia”. W trakcie spotkania ze znaną dietetyk nie zabraknie również darmowych porad o odżywaniu, a chętni będą mogli nabyć najnowsze książki jej autorstwa. Podczas konwentu Hair & Skin profesjonalna trenerka biznesowa Marcelina Rawka udzieli zgromadzonym wielu cennych wskazówek m.in. na temat roli mediów społecznościowych w branży beauty. Chętni będą mogli dowiedzieć się również więcej na temat najnowszej książki Rawki pt. „Magia Stylizacji Paznokci”. O właściwej pielęgnacji stóp, skóry i paznokci opowie doświadczona podolog i szkoleniowiec pedicure Kamila Bogdziewicz, a terapeutka twarzy Magdalena Kruzel wyjaśni skąd się biorą zmarszczki i jak w łatwy sposób się ich pozbyć.

„Cztery pory kobiecości” na jesiennym konwencie branży beauty

Częścią konwentu Hair & Skin w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie kolejna odsłona konferencji dla kobiet pt. ”Cztery pory kobiecości”. To spotkanie, w trakcie którego można wysłuchać ciekawej dyskusji poświęconej m.in. profilaktyce zdrowotnej, świadomemu tworzeniu swojego pozytywnego wizerunku i aktywności zawodowej kobiet, a także skorzystać z porad stylistki modowej, makijażystki czy fryzjerki. Uczestnicy poprzedniej edycji spotkania organizowanego w Zakładzie Edukacji Dorosłych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego przy ulicy Krakowskiej w Kielcach mogli wylosować specjalne vouchery na przygotowanie diety, zabiegi kosmetyczne, a także konsultację trychologiczną.

Na Konwent Hair & Skin zapraszamy od soboty, 30 września do niedzieli, 1 października 2023 roku do Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Bilety na wydarzenie są do kupienia na stronie www.targikielce.pl/hair-skin do 20 sierpnia w promocyjnej cenie!

Zachęcamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/190564133892627)

Tags: No tags

Comments are closed.