1460x616 (8)

Portal Trade.gov.pl – ważne narzędzie dla każdej rozwijającej się firmy

Portal Trade.gov.pl to niezbędne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy planującego rozwój swojej firmy na rynkach zagranicznych. Na stronie internetowej można znaleźć ciekawe artykuły, przewodniki, aktualności i zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.

Portal Trade.gov.pl – ważne narzędzie dla każdej rozwijającej się firmy
Portal Trade.gov.pl jest jednym z narzędzi Ministerstwa Rozwoju i Technologii wspierających działania polskich eksporterów. Staramy się, aby portal odpowiadał na potrzeby polskich przedsiębiorców jak i inwestorów zagranicznych

– podkreśla wiceminister rozwoju i technologii Grzegorz Piechowiak.

Portal Trade.gov.pl – portal polskich eksporterów

Portal Trade.gov.pl to strona adresowana głównie do polskich eksporterów i zagranicznych inwestorów. Na portalu znajduje się stale uzupełniany pakiet informacji przydatnych w działalności za granicą. Poza danymi analitycznymi Trade.gov.pl oferuje również dostęp do przewodników dla przedsiębiorców, artykułów, kalendarza wydarzeń lokalnych i międzynarodowych oraz aktualności z rynków zagranicznych. Istotna dla polskich przedsiębiorców jest także anglojęzyczna zakładka „Polish companies”, gdzie firmy mogą umieszczać swoje wizytówki, wzmacniając w ten sposób pozycję swojej marki i promując się w ten sposób na arenie międzynarodowej.

Zachęcamy do częstych odwiedzin portalu oraz obserwowania nowych kanałów w mediach społecznościowych:
• Facebook https://www.facebook.com/tradegovpl
• Twitter https://twitter.com/Trade_gov_pl
• LinkedIn https://www.linkedin.com/company/eksport-import-inwestycje-trade-gov-pl/

Operatorem projektu jest Polska Agencja inwestycji i Handlu.

Tags: No tags

Comments are closed.