Mnóstwo ciekawostek dla domu i ogrodu w Targach Kielce już 15 i 16 kwietnia! Będzie gwiazda telewizji TTV Dominik Strzelec.

Wiele odmian roślin, narzędzia do pielęgnacji ogrodu, inteligentne roboty koszące, mobilne sauny, domowe strefy relaksu, nowoczesne żaluzje fasadowe, kominki i wiele innych materiałów do wyposażenia domu i ogrodu znajdziecie podczas tegorocznej edycji targów Dom, Ogród i Ty już 15 i 16 kwietnia w Targach Kielce. Gościem specjalnym będzie Dominik Strzelec, gwiazda programów telewizji TTV i HGTV.

Najnowsze rozwiązania technologiczne dla domu i ogrodu, porady ekspertów, materiały budowlane i artykuły wyposażenia wnętrz oraz strefa zieleni – to wszystko znajdziecie na jubileuszowej 30. wystawie Dom, Ogród i Ty. Nie zabraknie także najnowszej oferty samochodów. Część hali G wypełnią lśniące auta japońskich, koreańskich, francuskich i niemieckich producentów. Odwiedzający wystawę fani motoryzacji, będą mogli usiąść za kierownicą, zapoznać się z aktualnymi zasadami finansowania i umówić na jazdę testową. Wśród wielu modeli świętokrzyskich dealerów motoryzacyjnych nie zabraknie cieszących się coraz większym zainteresowaniem aut elektrycznych.

Rodzinny weekend w Targach Kielce!

Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Na najmłodszych uczestników, którzy pojawią się wraz z rodzicami czekać będzie strefa zabaw. W niej m.in.: dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, zabawy z animatorami oraz wiele innych niespodzianek. W trakcie wydarzenie czynna będzie strefa gastronomiczna, w której goście będą mogli odpocząć i zaspokoić swoje pragnienia.

Kilkudziesięciu wystawców z roślinami do Twojego ogrodu

Kilkanaście odmian róż, drzewka i krzewy, byliny, sadzonki i wiele innych roślin dostępnych będzie na wystawie Dom, Ogród i Ty. Wiosna to idealny moment, by zadbać o swój ogród i wyposażyć go w piękną, kolorową roślinność. Wśród setek gatunków kwiatów i innych darów Ziemi czekać będą roże: angielskie, pnące, miniaturowe, rabatowe, parkowe oraz lilie azjatyckie i himalajskie, floksy, magnolie, oleandry, amanogawy, agapantusy, drzewka owocowe oraz popularne kwiaty balkonowe.

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Urządzasz ogród?

Kwiecień to czas przygotowań do sezonu letniego. Porządki w ogrodzie, odświeżenie mieszkania, remont domu, a Ty nie masz pomysłu, gdzie szukać inspiracji i porad ekspertów. – Wiosenna wystawa to miejsce, w którym każdy mieszkaniec regionu znajdzie coś dla siebie. Porady fachowców z zakresu projektowania wnętrz, producenci materiałów budowlanych oraz artykułów dla domu i ogrodu, rośliny, drzewka i sadzonki, a nawet najnowsza oferta samochodów czeka wszystkich zwiedzających tegoroczną edycję targów – mówi dyrektor projektu Grzegorz Figarski.

Dom, Ogród i Ty to jedna z ulubionych imprez targowych mieszkańców regionu i okolic Świętokrzyskiego, która przyciąga rodziny z dziećmi. Kwietniowa wystawa zaoferuje wiele nowości, jak na przykład wykorzystywane w nowoczesnej architekturze żaluzje fasadowe. Eleganckie osłony okienne mocowane są na zewnątrz budynków, a ich prosta i bardzo lekka budowa idealnie pasuje do obiektów z dużymi przeszkleniami – zachęca jeden z wystawców. Miłośników prac w ogrodzie czeka zarówno oferta roślin, drzewek, krzewów i sadzonek, jak i narzędzi i materiałów wykorzystywanych w ogrodnictwie. Wśród nich dostępna będzie m.in. nowa seria inteligentnych robotów, umożliwiających koszenie trawnika w oparciu o wirtualne granice, wyznaczane za pomocą smartfona oraz aplikacji. Nowa generacja pozwala na koszenie poszczególnych fragmentów trawnika na różnych wysokościach, w różnych przedziałach czasowych. W kieleckim ośrodku pojawią się także producenci i dystrybutorzy m.in.: kominków, kotłów, klimatyzacji, okien, drzwi, ogrodzeń, kostki brukowej, mebli ogrodowych, czy paneli fotowoltaicznych – dodaje Grzegorz Figarski, zachęcając do udziału w wydarzeniu.

Strefa ekspertów na wiosennej wystawie DOM, OGROD i TY

Darmowe porady architektów i ekspertów ds. ubezpieczeń i kredytów hipotecznych czekać będą na zwiedzających wystawę Dom, Ogród. Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów oraz roślin, mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z podpowiedzi architektów, którzy pomogą nowocześnie i praktycznie zaprojektować przestrzeń w domu. Ekspert hipoteczny udzieli informacji dotyczących rynku nieruchomości i kredytów, a doradca ubezpieczeniowy odpowie na pytania dotyczące ubezpieczeń.

Gość niedzielny – stąpający twardo po kostce Dominik Strzelec

Gościem specjalnym kwietniowego wydarzenia będzie Dominik Strzelec, gwiazda programów telewizji TTV i HGTV. Szerszej publiczności jest znany jako prowadzący popularne programy telewizyjne „Usterka”, „Odlotowy ogród”, czy „Polowanie na ogród”. Ogrodnik z pasją pojawi się w niedzielę na stoisku producenta kostki brukowej Pebia, której jest ambasadorem. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieli się własnymi doświadczeniami na wszystkie tematy dotyczące roślin. Popularny celebryta, drugiego dnia wystawy, od godziny 10.00 spotka się z fanami, by rozdać autografy, zrobić pamiątkowe zdjęcia i porozmawiać o aktualnych trendach w ogrodnictwie.

Informacje dla zwiedzających

Wystawa materiałów i wyposażenia dla domu i ogrodu czynna będzie w sobotę (15.04) i niedzielę (16.04) w godzinach 9.00-17.00. Bilety, w cenie 10zł normlany i 5zł ulgowy, dostępne są na stronie internetowej www.targikielce.pl/sklep oraz w kasach Targów Kielce w dniu wydarzenia. Dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo.

Tags: No tags

Comments are closed.