729x308

Zaproszenie do udziału w II ogólnopolskiej konferencji pn. „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza do udziału w II ogólnopolskiej konferencji pn. „Inteligentnie w energetyce. Wsparcie budowy inteligentnej sieci energetycznej w Polsce”. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia 2023 roku, o godzinie 10:00, na Giełdzie Papierów Wartościowych (sala Imperium, hol na poziomie 0), przy ul. Książęcej 4 w Warszawie.

Inteligentne Sieci Energetyczne
„Inteligentnie w energetyce” to jeden z kluczowych projektów realizowanych przez Ministra Klimatu i Środowiska, który wpisuje się w proces transformacji energetycznej Polski.

II ogólnopolska konferencja to kontynuacja inicjatywy umożliwiającej wymianę wiedzy i doświadczeń eksperckich z zakresu inteligentnych sieci energetycznych (Smart Grid), nowych technologii, procesów wdrażających liczniki zdalnego odczytu (LZO) oraz uregulowań prawnych dotyczących ww. tematyki, które integrują działania wytwórców, dystrybutorów i odbiorców energii elektrycznej.

Konferencja prowadzona będzie w formule hybrydowej – możliwy jest udział stacjonarny lub online.

Konferencja odbędzie się: 25 stycznia 2023 r., o godzinie 10:00, na Giełdzie Papierów Wartościowych (sala Imperium, hol na poziomie 0), przy ul. Książęcej 4 w Warszawie.

Zgłoszenia osobistego uczestnictwa prosimy kierować na adres mailowy:

lukasz.pniewski@althermedia.pl (tel.+48 661 401 557)

Rejestracja do spotkania online znajduje się pod linkiem: Rejestracja na II Ogólnopolską Konferencję ISE

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 stycznia 2023 r. do godz. 18:00.

Materiały
Inteligentne Sieci Energetyczne AGENDA
Inteligentne​_Sieci​_Energetyczne​_AGENDA.pdf 0.70MB

Tags: No tags

Comments are closed.